HİZMETLERİMİZ

HAVALİMANI PİST VE APRON İNŞAATI

Hızla gelişen dünyada ,devamlı olarak gelişen hava taşımacılığının öneminin bilincinde olan Şenyiğit İnşaat’ın faaliyet alanları arasında havalimanı inşaatları en önemli yeri tutmaktadır. Havalimanı Apron ve Pist beton kaplamaları ve beton kaplamalı kanal yapımı işleri finişer ile serim işlemlerini uluslararası standartlara uygun ve yüksek kalitede hizmet sunmaktayız..

BETON KAPLAMA YOL İNŞAATI

Ülkemizde yeni gelişmekte olan olan beton kaplamalı yollar asfalt yola göre daha uzun ömürlü ve ekonomikti r. Beton kaplamalı yollar tüm mevsim koşullarında çok uzun yıllar boyunca kullanılabilir .Beton yolların maliyeti asfalt kaplama yollara göre daha düşüktür. Şenyiğit İnşaat bu alanda da müşterilerine uluslararası standartlara uygun ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır..

HELİKOPTER PİSTİ İNŞAATI

Ülkemizde sivil havacılık sektöründe helikopter taşımacılığında yaşanan gelişmeler doğrultusunda helikopter pistlerine olan talepte büyük bir artış gözlemlenmektedir. Şenyiğit İnşaat bu alanda da müşterilerine uluslararası standartlara uygun ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır..

BÜYÜK OTOPARK BETON KAPLAMA İNŞAATI

Ülkemizde alış veriş merkezlerinin hızla çoğalması sonucu büyük otopark ihtiyaçları artmıştır. Şenyiğit İnşaat bu alanda da müşterilerine uluslararası standartlara uygun ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.