KURUMSAL

Şenyiğit İnşaat, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak projelerini oluşturmaktır.

Gelişme ve yeniliklere açık, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır. Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güveniniz kazanmamız bizim için en önemli değerdir.

Havalimanı İnşaat sektörüne profesyonel kadrosu ve yönetim ekibi ile Şenyiğit İnşaat siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Havalimanı Apron ve Pist Beton Kaplamaları , Beton Kaplamalı Yollar , Beton Kaplamalı Kanal yapımı işleri, yüzey sertleştiricili beton kaplamaları, kalıplı bordür beton sistemleri, finişerli betonlar, vibratörlü betonlar, helikopter perdahlı betonlar , alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Şenyiğit İnşaat tüm faaliyetlerinde İş Güvenliğini ve Kaliteyi en ön planda tutar.

Profesyonellik: İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz..

Saygı: İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

Dinamizm: Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. .

Yenilikçilik: Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları oluşturmaktır.


Ekip Çalışması: İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.